אודות

פאקסי היא הפלטפורמה היחידה בישראל לניהול הוליסטי של Last Mile Delivery

הפלטפורמה הממוחשבת האוטומטית של פאקסי (ה- Genious) מאפשרת לקמעונאים, למפיצי סחורה ולחברות לוגיסטיקה (3PL) לספק מוצרים לצרכנים הסופיים בכל מקום בישראל, בכל חלון זמן מבוקש, כולל מסירה באותו יום.


ממשקי API לחברות משלוחים מובילות, לפלטפורמות מסחר אלקטרוני נפוצות (כדוגמת WooCommerce ו- Magento) ולמערכות רכש ו- ERP מאפשרות לפאקסי לתת מענה מיידי וללא פיתוח נוסף לרוב הגדול של העסקים בישראל. צרו איתנו קשר לבדיקה האם חנות האינטרנט שלכם או מערכת ה- ERP שלכם מאפשרת חיבור מיידי למערכת של פאקסי. החזון שלנו

אנו שואפים שלכל עסק יהיו כלים בעזרתם הוא יוכל לספק את המוצרים שלו לצרכנים הסופיים בקלות, במהירות, באופן בטוח ומהימן ובמחיר הכי טוב האפשרי.למה זה חשוב?

העולם הפך לגלובלי וקטן, המרחקים בין ספקים ללקוחות התקצרו מאוד, ודרישות הצרכנים משתנות בהתאם. בעידן המודרני צרכנים רוצים סיפוק מיידי וחוויית הלקוח תופסת מקום יותר ויותר חשוב במערכת היחסים של ספק והלקוח שלו. 

נפחי המסחר האלקטרוני (eCommerce) גדלים משנה לשנה ושיאי המכירות ברשת נשברים מדי שנה מחדש. 

ועדיין, עסקים רבים לא מאפשרים ללקוחותיהם רכישה באינטרנט!


פתרון לעסקים קטנים (SMB)...

פאקסי מביאה את היתרונות של החברות הגדולות אל העסקים הקטנים, הן מבחינת המחירים הסבירים והן מבחינת כלי הניהול והאוטומציה. הפלטפורמה של פאקסי מאפשרת לכל עסק קטן לשבור את המחסום הלוגיסטי של משלוח מוצרים וחבילות ללקוחות הסופיים שלו, בין אם מדובר בחנות פיסית ובין אם מדובר באתר אינטרנט. 

אין יותר צורך לחשוש מעיסוק בלוגיסטיקה - פאקסי מטפלת בכל הלוגיסטיקה של המשלוח. 

אין יותר צורך לחשוש מאי כדאיות כלכלית - באמצעות פאקסי גם עסקים קטנים יכולים לשלוח בעלויות סבירות. 

אין צורך לשכור מנהל לוגיסטיקה - המערכת וצוות שרות הלקוחות של פאקסי עושים את הכל.ופתרון לחברות גדולות (Enterprise)

הפתרון של פאקסי לחברות הגדולות משלב מומחיות ספציפית בעולם הלוגיסטיקה והמשלוחים עם תובנות ניהוליות ונסיון רב-שנים של הצוות שלנו.

יעילות היא שם המשחק, ואם אתם מפעילים יותר מחברת משלוחים אחת - על אחת כמה וכמה.

גם אם אתם משלבים נהגים פנימיים וחיצוניים - למערכת של פאקסי יש ערכים מוספים רבים להציע לכם. 


צרו איתנו קשר על מנת שנבחן את התאמת הפתרון של פאקסי לצרכים המיוחדים שלכם.